Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyhořelé auto
Datum nahlášení: 14.11.2019
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Dobrý den, obracím se na Vás s žádostí odstranění vraku, který je těsně před sjezdem. Nebezpečně se nám sjíždí a najíždí na rychlostní silnici. Prosím o odstranění. Předem děkuji za vyřízení. S pozdravem Nadymáčková
Lokalita závady: Kladrubská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidla se nachází na silnici č. I/13 kde vlastníkem je Ředitelství silnic a dálnic ČR. Vaše hlášení jsem přeposlal paní Budinové - tel: 724 044 699.