Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí veřejné osvětlení
Datum nahlášení: 14.12.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Jnesvítí veřejné osvětlení v celé ulici
Lokalita závady: Souběžná 50, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V této lokalitě došlo k poruše na kabeláži. V současné době probíhá oprava a závada by měla být do dvou dnů odstraněna.