Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neuklizené listí
Datum nahlášení: 14.12.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Hromady listí před domem a v okolí, které Marius pedersen neuklidil.
Lokalita závady: Jana Koziny 1366/10, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne byla 15/12/2016 situace prověřena na místním šetření za účasti technika firmy Marius Pedersen, na místě nebyly nalezeny hromady listí.