Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak na ulici
Datum nahlášení: 15.01.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: V ulici U soudu se nachází autovrak. Jedná se o Volkswagen červené barvy. Je zde již delší dobu (několik let). Překáží při čištění vozovky a zabírá místo.
Lokalita závady: U Soudu, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno zda již splňuje znaky §19 zákona č. 13/1997 Sb., - tedy že se stalo vrakem.