Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Pneumatika v pískovišti
Datum nahlášení: 15.01.2020
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Dobrý den za domem Liberecká 16 v pískovišti pneumatika se válí už 2 mesice
Lokalita závady: U Nemocnice 2204/19, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění pneumatiky bylo zadáno společnosti Marius Pedersen a.s. jako úklid černé skládky.