Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vytržený fundament odpadkového koše
Datum nahlášení: 15.02.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Vytržený fundament odpadkového koše
Lokalita závady: ulice Masarykova třída, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, zajistíme zpětné osazení koše.