Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční přechod pro chodce
Datum nahlášení: 15.02.2016
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, v ulici U Divadla je před Fontánou vyvýšená vozovka, která se tváří jako přechod pro chodce. Byl jsem svědkem, když paní s kočárkem tam přecházela vozovku a řidič auta troubil jak nepříčetný. Toto vyvýšené místo (přechod/ nepřechod) postrádá svislé i vodorovné dopravní značení a vzhledem k narůstajícímu provozu je to nebezpečné místo.
Lokalita závady: ulice Mírové náměstí, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Vlastimil Hrubý (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za Vaše upozornění, kdy uvádíme, že se jedná o příčný práh, nikoli přechod, kdy tento práh označuje vjezd do pěší zony.