Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad
Datum nahlášení: 15.02.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, prosím o informaci, kdy bude odvezen odpad z ulice Doubravická. Děkuji, s pozdravem Marcela Janečková
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. K výpadku svozu zřejmě došlo kombinací zvýšeného spadu sněhu a nevhodně zaparkovaných vozidel, zabraňujících přístupu ke kont. stání. Předáno na dispečink svozové společnosti, která v průběhu dneška, nejpozději zítřka zajistí svoz i úklid okolo nádob náhradním vozidlem.