Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený přístup k objektu
Datum nahlášení: 15.03.2019
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Žádáme o opravu betonové plochy a schodů na parcele k.č.1932/16 před panelovými domy Pod Doubravkou 2897-2900, která je přístupovou cestou od zastávky MHD. Betonové panely jsou zčásti propadlé a schody se rozpadají. Vzhledem k tomu, že plocha je stará 40let, tak zejména při snížené viditelnosti hrozí nebezpečí úrazu. Za výbor SVJ Pod Doubravkou 2897-2900 Teplice : Milan Urban
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením a rozhodneme o dalším postupu.