Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak,ulice Písečná,Teplice
Datum nahlášení: 15.03.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Několik let odstavená dodávka bez Rz(snad Renault),původně bílé barvy,v současné době obrůstající mechem.
Lokalita závady: Písečná, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo překontrolujeme.