Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený obrubník
Datum nahlášení: 15.03.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Uvolněná řada obrubníků, nejspíš najíždějícími auty. Řešení pro toto místo buď podcenil projektant, nebo realizační firma zhotovila vadně. Jinak by se těžko mohlo stát, že tak brzo po uvedení do provozu bude docházet k uvolňování obrubníků v celé délce zatáčky. Zatékající voda bude stav jedině zhoršovat.
Lokalita závady: Duchcovská 400/106, Teplice, 415 03, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Problém řešíme ve spolupráci s oddělením investic a realizací.