Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek na trávníku
Datum nahlášení: 15.03.2022
Kategorie závady: Neudržovaná zeleň, která není v majetku města
Popis závady: Dlouhodobý velký nepořádek na trávě cestou z hl.nádraží do Trnovan. Nevím, spadá-li to pod město nebo dráhy.
Lokalita závady: Hrázní, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Věc prověříme a vyzveme vlastníka pozemku k nápravě.
Přeji hezký den.