Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Utržený koš
Datum nahlášení: 15.04.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Někdo utrhl koš a vysypal jej po okolí.
Lokalita závady: ulice Jateční, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předávám na dispečink svozové společnosti, která zajistí nápravu.