Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Bezdomovec je zpět i bordelem, který jste před pár tádny nechali uklidit. Ten byl po něm z minulého roku.
Datum nahlášení: 15.04.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Bezdomovce doporučuji vykázat. Kálí a močí po okolí a nanáší nový nepořádek. Stan si postavil do cesty (neoficiální a hojně využívané) , kterou přerušil lanem.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět týkající se bezdomovce byl předán Městské policii Teplice. Po jejich zjištění necháme nepořádek uklidit.