Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na chodniku
Datum nahlášení: 15.04.2019
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Odpadky na chodníku, Masarykova třída od Gagarinova po Potoční ul
Lokalita závady: část obce Sobědruhy, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid bude proveden ve čtvrtek 18.4. 2019 dle harmonogramu ručního čištění chodníků.