Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 15.05.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesviti lampa verejneho osvetlení na ulici Bílinska pred vchodem 2158/76
Lokalita závady: Bílinská 2158/76, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.