Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekané trávníky
Datum nahlášení: 15.05.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dlouhodobě neposekané trávníky a neudržovaná zeleň - okrasné dřeviny, keře, stromy - Moskevské náměstí
Lokalita závady: Moskevské náměstí, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla prověřena dne 18/5/2018 tráva bude posekána v nejbližším termínu a keře budou ořezány do konce června 2018 při střihu živých plotů.