Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: špatné parkování
Datum nahlášení: 15.05.2018
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: Dobrý den,chtěl jsem se prosim zeptat jak hodláte řešit parkování na sidlišti V Závětří,sice se tam udělalo parkoviště v ulici doubravicka za panelakem ale ničemu to nepomohlo.Stalo se tam na chodniku to nam bylo take zakazáno a nyní nam bylo jeste zakázáno stat u chodniku.Pak nam byla zase přidělána žlutá čára tak nam to sebralo další místa a ještě nam tam stoji už 5 dnů kontajner,za což chvalim určitě je potřeba ale zabral nám další 2 parkovací místa. Byla by tedy aspon možnost udelat stani na chodniku s tím že tam date značku povolení stání.Dalši problém je ten že za krámem kde jsou parkovaci mista stoji auto ktere nejezdi už asi 3 roky,SPZ 2U6 2210 opel vectra a dalši s kterým nikdo nejezdí ULK tmavě modry ford.Dejte mi prosim nějaké nejake pozitivní info jak hodlaté tuto situaci která je už neunosná řešit.Děkuji a přeji hezký den Salák R.
Lokalita závady: ulice V závětří, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Vozidlo bude překontrolováno zda již splňuje podmínky §19 zákona č. 13/1997 Sb.,(tedy je skutečně vrakem) a vlastník komunikace může zahájit úkony dle zákona.