HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 150518_a8e2


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Nesvítí veřejné osvětlení

Datum nahlášení: 15.05.2018

Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace


Popis závady: Lampa č.3814- nesvítí nebo cca hodinu po rozsvícení zhasne a pak už nejde


Lokalita závady: Mikoláše Alše 1736, Teplice, 415 01, okres Teplice


Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.