Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekané křoviny v silnici
Datum nahlášení: 15.05.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Prosím v ulici Teplice, Dukelská stz. ve spodní části jsou neposekané keře z veřejného pozemku a komunikace je tak velmi spatně průjezdná. Děkuji
Lokalita závady: Dukelská stezka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 18/5/2018 proběhlo místní šetření. Keře zasahující do komunikace budou do konce května 2018 ostřihány.