HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 150518_e924


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Školní po rozbitém oknu

Datum nahlášení: 15.05.2018

Kategorie závady: Čištění komunikací


Popis závady: Prosím na chodníku a silnici hromada skla z vykradeneho auta, okolí chodí děti do školy. Dekuji


Lokalita závady: Bulharská 1939/9, Teplice, 415 01, okres Teplice


Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Sklo bude odstraněno v nejbližším možném termínu úklidovou firmou Marius Pedersen.