Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Neustále špatně parkovaná vozidla na chodníku
Datum nahlášení: 15.05.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, již mi došla trpělivost, neustále někdo parkuje auta na chodníku. Ovšem pouze v horní třetině dolní části Boleslavova Stezka. Většinou jsou to vozidla nových sousedů z domů č. 18 a 7. ale tentokrát tyto vozidla nepoznávám. Chodec je nucen přejít přes silnici ve špatném stavu, na chodník který je ještě v horším stavu. Běžně tu v dolní polovině této ulice parkují auta na silnici u chodníku, a nikdo s tím nemá problém, nikdo nemá problém projet, a to tu parkuje i dodávka širší než běžný automobil. Děkuji za vyřešení.
Lokalita závady: ulice Boleslavova stezka, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, tato aplikace slouží k hlášení závad (např. poškozené dopravní značení, nebezpečný výtluk na vozovce apod.) Pokud máte podezření na páchání přestupku, obracejte se prosím na městskou či státní policii.
Děkuji za pochopení a přeji příjemný den
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice