Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vzrostlý neupravovaný porost.
Datum nahlášení: 15.05.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Prosím o posekání vzrostlého porostu u stanoviště kontejnerů a přilehlého prostoru, kde díky němu není možné uklízet nepořádek. Děkuji
Lokalita závady: Československých legií, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření.