Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neodtekajici fontana
Datum nahlášení: 15.05.2022
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Fontana neodteka a voda se preliva do okoli. Vycistit se mi odtok nepovedlo.
Lokalita závady: Poštovní, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění závady bylo předáno správci.