Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díry v silnici
Datum nahlášení: 15.06.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den,díry v silnici
Lokalita závady: ulice U Červeného kostela, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.