Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Keř přerůstá na chodník
Datum nahlášení: 15.06.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ulici Březová u panelových domů 3089 a 3088 přerůstá šípková keř na chodník.
Lokalita závady: část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 27/6/2019 bude situace prověřena na místním šetření.