Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přes měsíc neposekaná tráva v celé oblasti
Datum nahlášení: 15.06.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Neposekaná tráva v celé oblasti, zaklíšťatováno, lavičky a hřiště nejsou vidět, alergici nemohou dýchat.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, druhá seč před týdnem začala. V průběhu cca 14-ti dnů by měla být "vaše lokalita" posekána.