Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přebujelá vegetace ostružin
Datum nahlášení: 15.06.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na pozemku ve Vašem vlastnictví (parc.č.750/42, k.ú. Sobědruhy) došlo k opětovnému přebujení vegetace ostružin, které porostly sousedící plot mého pozemku (K Zámečku 354, Sobědruhy) v celé jeho délce. Žádám o zlikvidování vegetace. Děkuji
Lokalita závady:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla prověřena na místním šetření, vegetace bude do konce července vhodně upravena.