Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlý keř
Datum nahlášení: 15.06.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přerostlý keř na pozemku p. č. 1942/1 k.ú. Teplice - Trnovany, v blízkosti areálu "Hvězda", je třeba ho ořezat. Děkujeme za vyřízení.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, keř bude do konce června 2021 upraven
--------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 17/6/2021 prověřena na místním šetření.