Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: "Pěkně opravená" Jankovcova ulice u přechodu a schodů k ulici U Schodů
Datum nahlášení: 15.06.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Nádherná díra v hluboké prohlubni v "nově" opraveném úseku ve které až se ztratí nejen ANO tady z Teplic, ale celé i vaším VŮDCEM Burešem BUDE URČITĚ LÍP.
Lokalita závady: Jankovcova 2610, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bylo předáno SČVK.