Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník, nahlášený již nejméně před rokem.
Datum nahlášení: 15.07.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, nejméně před rokem jsem nahlašoval že na křižovatce dolní části Boleslavovy Stezky a Purkyňovy je v chodníku díra (asfaltový chodník) ve které si člověk může zranit přinejmenším kotník, bylo mi odpovězeno že to předáte SčVK protože je to v blízkosti vodního hydrantu, ti ale za přinejmenším rok nic neudělali, navíc o zhruba metr dále se na tom samém chodníku u sousedova plotu nachází také díra. Omlouvám se ale nemám fotografii.
Lokalita závady: Boleslavova stezka 1724/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Urgujeme u SČVK.