Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyboulený asfalt silnice, nebezpečný zejména pro cyklisty
Datum nahlášení: 15.07.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, po několika průjezdech Masarykovou třídou na kole jsem se konečně dostal k nahlášení, bohužel nemám fotografii, není to bezpečné místo pro zastavení ani pro focení tohoto místa v provozu. Jsou to jakoby dva hrboly za sebou, že si člověk myslí že něco nebo někoho přejel. Bod na mapě je přibližný, jedná se o místo které je ještě stále do kopce vpravo, vedle parkovacích míst v pruhu ve směru od Trnovan např. na Benešovo náměstí.
Lokalita závady: Masarykova třída, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Řešíme se společností SČVK - reklamace opravy havárie. 1.8.2019 byla závada opravena.