Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Stromek na parkovišti
Datum nahlášení: 15.07.2021
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Na parkovišti před vlakovým nádražím roste náletový stromek/keř
Lokalita závady: Vrchlického, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Nežádoucí stromek/keř necháme co nejdříve odstranit.
Děkuji za pochopení