Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zúžený, neprůjezdný chodník
Datum nahlášení: 15.08.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Zúžený, neprůjezdný chodník kvůli umístěnému těžkému kameni, pro kočárky a invalidní vozíky neprůjezdné
Lokalita závady: Prokopa Holého, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kámen bude z chodníku odstraněn v průběhu měsíce září.