Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek v parčíku v Jaselské ulici
Datum nahlášení: 15.08.2021
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Odpadky, matrace, karton pod stromy v parčíku v Jaselské způsobené bezdomovkyní, která zde přespává. Nepořádek okolo laviček (plechovky, láhve, nedopalky, zátky od piva)
Lokalita závady: Jaselská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.