Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Prerostla,neudrzovana zelen
Datum nahlášení: 15.09.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Prosím o nápravu stále neosetrovane zelené,Christian okolo akátu v Olbrachtove ul. 1589/4. Nikdy nikdo při stříhání keřů toto neodstraní. To jim to musí někdo říci? Právě keře stříhání a opět to Christian,které už zasahuje na lavičku,neostriha-. Stejně tak nikdy nikdo neorezal a náletové brzy,které obzvlášť potřebují neustále stříhat či řezat např za nizkym domem v Trnovanech proti shall A do třetice už zase jsou příliš převislé větve u chodníku zastávky shall v Trnovanech. Opět jen ostrihala keře,které byly patrně v minulosti vysazené,ale náletové dřeviny ošetřování nejsou !!!!. Dekuji,věřím ,že bude co nejdříve odstraneno. Neboť je to snad týden co tu stříhání keřů proběhlo v naší lokalitě poblíž obi.
Lokalita závady: Olbrachtova 1589/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, keře byly ostříhány. Dřevina u lavičky byla ořezána a dřeviny směrem k zastavcé byly také upraveny na podchodnou výšku.