Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neudržované plakátovací plochy
Datum nahlášení: 15.09.2016
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Prosím, může město nějak přimět provozovatele plakátovacích ploch k tomu, aby je udržovali ve snesitelném stavu?
Lokalita závady: ulice Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokusíme se spojit s pronajímatelem ploch a nějakým způsobem zaintervenovat.
Přeji hezký víkend
--------------
Dobrý den, po zjištění komu reklamní plocha patří a kdo je jejím provozovatelem se dospělo k závěru, že plocha bude očištěna od plakátů a reklamních letáků a nadále zůstane bez polepů. Náprava bude učiněna nejpozději do konce měsíce října.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.