Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozrostlá túje
Datum nahlášení: 15.09.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, nešlo by prosím upravit spodní a boční větve rozrostlé túje za domem, večer stíní do schodiště (není vidět) schází se tu různí lidé a využívají rozrostlé túje a zanechávají nepořádek na schodišti a v okolí. Děkuji za předání na patřičná místa, která to mají na starosti.
Lokalita závady: Májová 1477, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 16/9/2021 prověřena na místní šetření, Jelikož se nejedná o pozemek ve vlastnictví města, musíte se obrátit na majitele pozemku.