Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak Dubská
Datum nahlášení: 15.09.2022
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: V ulici Dubská je stříbrná Octavia s proraženým kolem několik týdnů
Lokalita závady: Dubská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo již bylo prověřeno MP. V tomto případě se nejedná o vrak.