Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 15.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, ráda bych se dozvěděla, na kdy je plánována rekonstrukce chodníků na Nové Vsi v ulicích Javorová a Habrová. Chodníky jsou již mnoho let ve velmi špatném stavu - velké boule zejména v ulici Habrová, velké nerovnosti, ve kterých se tvoří louže a v zimě ledovka ! Již nejeden obyvatel Nové Vsi přišel díky neutěšenému stavu chodníků k úrazu. Kromě jiných též i má 92 letá babička, která má dodnes zdravotní následky ! Připadá mi, jako by se na tuto lokalitu, co se chodníků týče, zcela zapomnělo ! Budu Vám velice vděčná za odpověď a hlavně za brzké řešení této situace. S pozdravem a přáním hezkého dne Kukaňová Zuzana
Lokalita závady: část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stav chodníků je nám znám,oprava je plánována na jaro 2016