Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zavada na komunikaci (4)
Datum nahlášení: 15.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Teplice,krizovatka ul. Modlanska x Sturova, propadla silnice primo uprostred krizovatky, pravdepodobne kanalizace SCVK.
Lokalita závady: ulice Modlanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada je komunikaci ve správě Správy a údržby silnic Ústeckého kraje, byla jim předána.