Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Stromy, křoví
Datum nahlášení: 15.10.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, prosím o úpravu zeleně ve Slovenské ulici na parkovišti. Přerostla zeleň neumožňuje spravné parkování. Děkuji.
Lokalita závady: Slovenská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 21/10/2021 prověřena na místním šetření.