Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí veřejné osvětlení
Datum nahlášení: 15.11.2015
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí lampa.Je to naproti garážím. 3.před křižovatkou s ul, Ševčikova
Lokalita závady: ulice Antonína Dvořáka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude během dne odstraněna.
Vzhledem k tomu ,že opravy svítidel probíhají za denního světla a při vypnutém systému je dobré pro lepší identifikaci doplnit číslo stožáru.
Děkuji.