Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poražená značka zákazu vjezdu
Datum nahlášení: 15.11.2019
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Někdo porazil značku zákazu vjezdu na cestu k řetenické poště.
Lokalita závady: Bratislavská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.