Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek,odpadky
Datum nahlášení: 15.12.2015
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Strašný nepořádek od OBI ke Kauflandu po obou stranách. S díky za vyřízení.
Lokalita závady: ulice Seifertova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pozemky, na které jste upozornil nejsou ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Vlastníky pozemků písemně vyzveme k udržování čistoty na pozemcích tak, aby pozemky nenarušovaly vzhled města. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice