Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Osvětlení vánočního stromu
Datum nahlášení: 15.12.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Část "rampouchů" na vánočním stromu na náměstí Svobody nesvítí
Lokalita závady: ulice náměstí Svobody, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.