Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý chodník
Datum nahlášení: 15.12.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Nedaleko kostela sv. Alžběty v Šanově se opakovaně propadl chodník-nahlášeno MP
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava bude provedena v nejbližším možném termínu.