Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Blokování parkoviště
Datum nahlášení: 16.01.2018
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: Na parkovišti stojí bedna na textil,místo toho aby stále u popelnic
Lokalita závady: Krušnohorská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Věc budeme řešit a kontejner na textil bude přemístěn.
D.Městka
odbor dopravy