Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Os. auto odstavené na křižovatce, poškozené
Datum nahlášení: 16.01.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Chybí mu přední RZ, na zadní je 3U16029
Lokalita závady: Plynárenská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bude kontaktována MP Teplice, zda vozidlo překáží bezpečnosti a plynulosti provozu a může být odtaženo - či nalezen majitel a vyzván k přeparkování vozidla.