Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 16.02.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Nepořádek jak na skládce.V křovinách matrace, hadry, plasty, aj.odpad.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vámi popisovaný stav v příštím týdnu prověříme a práce zadáme, dle druhu odpadu, dodavatelské firmě.
Děkuji a přeji hezký den.
--------------
Dobrý den, nepořádek byl z městských pozemků minulý týden odklizen.
Přeji hezký den.